Projekty domów
Projekty domówProjekty domów
Projekty domówProjekty domówProjekty domów
homeemailforum
Projekty domówProjekty domówProjekty domów
nowościkoszykpromocje
Projekty domów
tel: 601 08 04 04*** Zamów projekt indywidualny w promocyjnej cenie ***
Projekty domów
PROJEKTY
Projekty domów
Garaże
Inne projekty
SZUKAJ
Pow. użytkowa m2
do
Szer. działki m2
do
Piwnica
Garaż
Typ budynku
Słowo kluczowe
Zaawansowane
LOGOWANIE
LOGIN
HASŁO 
REJESTRACJA
Użytkownik
POLSKIE DOMY
Kontakt
O firmie
PROJEKTY
Co zawierają projekty
Adaptacje
Cennik usług
Terminologia
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Projekt PD0063
Projekt PD0015
Projekt PD0029
Projekt PD0016
Projekt PD0019
Projekt PD0033
Projekt PD0032
Projekt PD0049
Projekt PD0063AD1
Projekt PD0017
NIE CZEKAJ ZŁÓŻ WNIOSEK KREDYTOWY
ARTYKUŁY
Technika grzewcza
INSTALACJE
IZOLACJE

Logo Polskie Domy jest własnością firmy ARCHSTUDIO. Jesteśmy biurem architektonicznym specjalizującym się od 8 lat w tworzeniu gotowych projektów domów. Efektem naszej pracy jest ok 100 projektów domów typowych oraz garaży i budynków gospodarczych sprzedawanych na terenie całego kraju. Nasza oferta prezentowana jest na rynku ogólnopolskim pod postacią katalogu ARCHSTUDIO KATALOG PROJEKTÓW dostępnego na terenie całego kraju.
Polskie Domy zawierają projekty nie tylko z naszej autorskiej pracowni ale również pracowni partnerskich. Na swych stronach staramy się stworzy zbiór projektów o ciekawych pomysłach architektonicznych. Znajdą tu Państwo zarówno małe projekty dla przeciętnego odbiorcy jak również projekty w charakterze rezydencji o indywidualnych rozwiązaniach. Jako zespół nadal pracujemy nad nowymi propozycjami które mogłyby zaistnieć na naszych stronach.
Ofertą Polskich Domów stopniowo zostaje poszerzana dostosowując się do potrzeb i możliwości współczesnych Polaków. Projekty, szczególnie te z naszej pracowni, można poddawać daleko idącym modyfikacją tworząc indywidualne rozwiązania wg wytycznych klienta.
Dobry kontakt oraz obsługa naszych klientów to dla nas sprawa priorytetowa. Gwarancją stabilności, rzetelności i jakości firmy jest zdobyte doświadczenie, renoma i uznanie klientów. Chcąc sprostać Państwa oczekiwaniom jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie a wszystkich zainteresowanych zapraszamy do współpracy z nami.
Projekty domów
Projekty domów | Copyright polskiedomy.pl | Projekty domów | Wykonanie: ut.pl | Projekty domów